Nasza mapa

Ogólne rozważania o landkitingowych sprawach. Tu nie pytamy o sprzęt
Awatar użytkownika
tomasik
Kiter
Tel.: 000 000 000
Kontaktowanie:

Nasza mapa

Postautor: tomasik » piątek, 27 maja 2011, 15:29

http://www.landkiting.pl/mapa.html
Na forum ponad 1600 landkiterow a na mapie ledwo 70ciu a juz północny wschód to pustynia.
Zblizają sie wakacje a wraz z nimi exodus w poszukiwaniu wypoczynku z południa na północ z zachodu na ... chodzi mi oto ze mozna by łatwiej sie z kims ustawic na okazjonalne latanie gdyby wiecej osób było na mapie. Zajmuje to tylko chwile wiec gorąco namawiam wyjdzcie z ukrycia :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 lipca 2011, 16:58 przez tomasik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qba
Kiter
kite: HQ Montana VI 12.5, Beamer V 5
decha: GNU GT
buggy: SkyLYNX
Kontaktowanie:

Re: Nasza mapa

Postautor: Qba » piątek, 27 maja 2011, 15:58

Północny zachód też nie obfituje w kiterów. A może tylu jest nas aktywnych a reszta to chwilowe zajawki.
Na te 1700 użytkowników to od lutego zalogowało się ok. 500, z łącznym czasem wizyt pow 10 godz. też ok. 500 i tyle samo co napisało ponad 10 postów.

Awatar użytkownika
panbalagan
Kiter
Kontaktowanie:

Postautor: panbalagan » piątek, 27 maja 2011, 16:01

Za to jeśli ktoś chciałby polatać w świętokrzyskim to dzwońcie, piszcie, damy radę :ok:

Awatar użytkownika
PanMarcepan
Kiter
Kontaktowanie:

Postautor: PanMarcepan » piątek, 27 maja 2011, 17:02

Problemem jest to, ze wszystko jest wpisywane recznie, a nie zintegrowane z forum.

Tak do adminow: te forum ma jakies publiczne api? W sumie wystarczyloby mi forwardowanie nazwy uzytkownika i jakis token autoryzacji i moglbym zrobic mape z wlasna osobna baza, a dostepna po linku, gdzie to sam uzytkownik by kontrolowal swoje polozenie :)

Awatar użytkownika
Regis
Administrator
kite: Rapace
buggy: kajtkowy handmade
Tel.: 504712163
Kontaktowanie:

Postautor: Regis » wtorek, 7 czerwca 2011, 19:11

PanMarcepan, forum nie ma api.
Zmiana mapy... hmm... muszę nad tym pomyśleć. Wiem że aktualne rozwiązanie nie jest za specjalne.
http://www.artofsound.pl - Dj na Imprezę

Awatar użytkownika
trzyper
Początkujący kiter

Postautor: trzyper » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 23:55

Jako jedno osobowa grupa postanowiłem dodać moja osobę do pustynnego obszaru. Zapraszam :D

Brodi
Kiter

Postautor: Brodi » czwartek, 7 lipca 2011, 16:52

Myślę że ta mapka to był świetny i przydatny pomysł , warto by ją było przenieść w Ważne tematy

Jeszcze fajniej było by gdyby ludziska po Przywitaj się to nie boli wrzucali swoje namiary na tą mapkę, dużo łatwiej było by się ustawić na wspólne latanie :ok:

Awatar użytkownika
EMU
Pierwsze loty

Wrzut spotów na mapkę.

Postautor: EMU » wtorek, 30 sierpnia 2011, 19:55

Hej tu Emu.Tryb obsługi mapy jest do d..y.Z nieznanych powodów nie jest możliwe samodzielne wrzucanie spotów tylko odbywa się to metodą "poprzez admina".Z całym szacunkiem ale na mojego meila z 3.08 z prośbą o wrzucenie spotu po 3 tygodniach dostaję info abym spot opisał najpierw na forum. Wydaje mi się że szacunek dla wiatru się należy a naprawdę sporo kolesi chciałoby polatać i szukają odpowiednich spotów. Wobec tego informuję że spoko spot znajduje się w okolicy obwodnicy Kielc na trasie Jaworznia - Górki Szczukowskie.Kilka hektarów wygolonej łąki.

Awatar użytkownika
Enozo
Ekspert Landkiting.pl
Tel.: 504010296
Kontaktowanie:

Postautor: Enozo » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:02

EMU, na początku tryb obsługi mapy był nie do d...y ale kilku du...ów wpadło na genialny pomysł wrzucenia z d...y spotów i użytkowników. Dlatego też, droga wrzucenia spotu czy umieszczenia użytkownika prowadzi przez administratora.
A przed działaniem warto czytać regulaminy, zasady działania itd. żeby potem nie być zawiedzionym: http://www.landkiting.pl/mapa.html (czyt. pod mapą) :idea:
3 tygodnie czekaliśmy aż opiszesz, zgodnie z wytycznymi, spot na forum...ponieważ nic takiego nie nastąpiło wysłaliśmy Ci informację o tym jakie są warunki umieszczenia spotu na mapie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:05 przez Enozo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://sklep.landkiting.pl - odwiedź sklep profesjonalistów

Awatar użytkownika
EMU
Pierwsze loty

Postautor: EMU » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:05

Widzę że na uwagi reakcja natychmiastowa - bez urazy.W związku z powyższym jak dalej mam procedować z wrzuceniem spotu na mapę?

Awatar użytkownika
Enozo
Ekspert Landkiting.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Enozo » wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:11

EMU pisze:W związku z powyższym jak dalej mam procedować z wrzuceniem spotu na mapę?
Opisz spot we właściwym miejscu w tym dziale: http://landkiting.pl/forum/viewforum.php?f=76 nie żałuj cennych informacji, zdjęć czy wskazówek dojazdu i podeślij link to założonego tematu na maila: info@landkiting.pl najlepiej w odpowiedzi na maila którego dostałeś, o którym pisałeś w poprzednim poście.

Awatar użytkownika
WakeUp
Kiter
kite: OZONE
decha: TRAMPA
Tel.: 665 258 050

Postautor: WakeUp » czwartek, 1 września 2011, 00:12

jedynie co tam macie w tym dziale to jeden wielki bałagan tak samo jak na tej mapie. Ostatnio sam Chciałem dodać całkiem ciekawy spot ale okazało się ze jednak w tym dziale się znajduje ale jakimś cudem go na mapce nie ma a trzeba przyznać że jest gdzie polatać!

Proponuje ten dział jakoś podzielić na województwa bo jak się wbuja pierwszy raz to taczej ciężko znależć info o spotach blisko domu tym bardziej że nie ma ich na mapce.

Awatar użytkownika
Enozo
Ekspert Landkiting.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Enozo » czwartek, 1 września 2011, 09:45

WakeUp pisze:jedynie co tam macie w tym dziale to jeden wielki bałagan
Bałagan tworzą użytkownicy więc mamy a nie macie :idea: gdyby wszyscy włożyli choć trochę dbałości to porządek jak najbardziej by był. Wystarczy pisać odpowiednio temat posta, np.:
"Poznań ---> Kąkolewo (land)" można by rozszerzyć temat do:
"Polska->mazowieckie->Przasnysz"
ale to użytkownicy muszą wykazać chęci, my nie jesteśmy w stanie poprawiać wszystkich postów a nie zawsze też wiemy co autor miał na myśli i wierz mi, że osobiste kontaktowanie się z każdym w celu wyjaśnienia o co chodzi jest niemożliwe w praktyce.
WakeUp pisze:Ostatnio sam Chciałem dodać całkiem ciekawy spot ale okazało się ze jednak w tym dziale się znajduje ale jakimś cudem go na mapce nie ma a trzeba przyznać że jest gdzie polatać!
Jeżeli spot jest we wspomnianym przez Ciebie dziale a nie ma go na mapie to oznacza, że autor tematu nie zgłosił nam chęci opublikowania go na mapie.
WakeUp pisze:roponuje ten dział jakoś podzielić na województwa bo jak się wbuja pierwszy raz to taczej ciężko znależć info o spotach blisko domu tym bardziej że nie ma ich na mapce.
Nie ma problemu ale w pierwszej kolejności autorzy muszą zmienić nazwy założonych już tematów tak, żeby było wiadomo gdzie je przenieść po podzieleniu na województwa :idea:
WakeUp, Zajmiesz się tym :?: Poprosisz każdego autora i przypilnujesz żeby tego dokonał :?: Proponuję zrobić z Ciebie moderatora tego działu żebyś mógł spokojnie zrobić porządek.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 września 2011, 09:47 przez Enozo, łącznie zmieniany 1 raz.

Brodi
Kiter

Postautor: Brodi » czwartek, 1 września 2011, 15:51

he, he, narzekać łatwo, pewnie na tym się skończy :)

Awatar użytkownika
tequila
Kiter
kite: manta m3
buggy: mystic buggy
Tel.: 662 362 554
Kontaktowanie:

Postautor: tequila » czwartek, 1 września 2011, 16:06

Enozo - a możesz wprowadzić nasz spot na mapkę? - tu jest opisany http://landkiting.pl/forum/viewtopic.php?t=6294

Wróć do „Forum ogólne”