Pansh Genesis 12m czy Ace 8m

Tak to jest właśnie odpowiednie forum do zadawania pytań o to, JAKI SPRZĘT WYBRAĆ. Niemniej jednak przed zadaniem jakiegokolwiek pytania, sprawdź, czy już nie padła odpowiedź.
masa
Tel.: 000 000 000

Re: Pansh Genesis 12m czy Ace 8m

Postautor: masa » piątek, 12 września 2014, 15:18

...a kusi mnie ten flux - ma w miarę dobre opinie na zagranicznych forach na filmikach też fajnie się zachowuje ;)

masa

Postautor: masa » środa, 24 września 2014, 10:07

mam już Flux'a 7m - linki podpiętę i czekam na odpowiednią pogodę - żeby trochę wiało i nie lało ;)

Po rozłożeniu flux wygląda dość solidnie ale to jest dopiero mój pierwszy, lepszy kite. Jak już go wzniosę w powietrze to podzielę się wrażeniami

masa

Postautor: masa » piątek, 26 września 2014, 10:07

wczoraj udało się wygospodarować chwilkę i wznieść szmatkę do góry. Wiało bardzo zmiennie i czasami flux ledwo wisiał w powietrzu ale jak już był wiatr to trzeba było mu stawiać opór. Mimo małych otworów dość szybko się pompuje no i w sumie trzeba utrzymać go w ruchu przy małym wietrze aby miał swój kształt. Przy mocniejszych podmuchach nie szarpał a przyrost mocy mogłem spokojnie wyczuć i się przygotować. Udało nawet się wznieść na pół metra w górę :D, niestety po pół godziny zabawy musiałem odpuścić ponieważ przedramię już nie wytrzymywało a i dzieci ze szkoły trzeba było odebrać :)

Dość fajne miejsce jest niedaleko Ropczyc - duże otwarte pola - jak przysypie śniegiem będzie git ;) podrzucam linka do endomondo - łatwo znaleźć miejscówkę gdzie puszczałem ;P
https://www.endomondo.com/profile/5694177

Wróć do „Pierwsze loty / To czy Tamto itp”