MTB dla osoby o nietypowych rozmiarach.

Tak to jest właśnie odpowiednie forum do zadawania pytań o to, JAKI SPRZĘT WYBRAĆ. Niemniej jednak przed zadaniem jakiegokolwiek pytania, sprawdź, czy już nie padła odpowiedź.
Maromote
Tel.: 784 929 269

MTB dla osoby o nietypowych rozmiarach.

Postautor: Maromote » poniedziałek, 16 marca 2015, 01:36

Witam :)
Mam na imię Mariusz,mam 18 lat,uprawiam powerkiting od ok. roku,zacząłem od 8,5m Voltage więc dość ryzykownie.Szybko opanowałem to co mi potrzebne,były nawet skoki na 5-10m wzwyż z hangtime'm o podobnych sekundach co metrach wzwyż jakie udało mi się wyciągnąć,ale przyszedł ten czas,kiedy zdecydowałem się na zakup MTB.. dużo o tym przeczytałem,ale i tak wiele z tego nie wyciągnąłem,bo jeszcze nie widziałem posta,żeby ktoś pytał się o MTB dla osoby mającej 194cm wzrostu i ważącej 85kg.
Mój budżet to 1800zł max. Zależy mi przy tym MTB głównie na konkretnych skokach(sam Peter Lynn Voltage jest do tego świetny więc chce jeszcze polepszyć ten efekt),a później na szybkości,więc proszę napisać jaki MTB powinienem kupić i dlaczego.. sugerowałem się długością decku.. powinien być 100cm dla mojego wzrostu,ale ciężko coś takiego znaleźć w przystępnych cenach,a zarazem w niezłych MTB.Proszę o odpowiedź,jeśli nie podacie mi konkretnego MTB to chociaż nakierujcie mnie czym się sugerować przy moich wymiarach,żebym jednak kupił coś czego żałować nie będę :)

Wróć do „Pierwsze loty / To czy Tamto itp”