[N] Sprzedam zestaw 8 i 12 m.kw Rapace Condor

Tutaj sprzedajemy nasze szmatki
Regulamin forum
W dziale giełda jest miejsce tylko na ogłoszenia prywatne. Ogłoszenia, sklepów czy szkółek będą usuwane.

Treść ogłoszenia musi zawierać cenę w przeciwnym wypadku ogłoszenie będzie usuwane przez moderatora bez ostrzeżenia (nie dot. ogłoszeń z działów "Kupię", "Zamienię" oraz "Oddam").

Zapytania ofertowe do ogłoszeniodawców proszę kierować za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

W celu zmiany treść, uaktualnienia swojego posta należy:
1. Skopiować treść ogłoszenia które chcemy zmienić, zapisać je w dowolnym edytorze tekstowym na komputerze (może być "Notatnik"),
2. Usunąć ogłoszenie które chcemy zmienić za pomocą przycisku "usuń ten post",
3. Wstawić nowe ogłoszenie (tak naprawdę stare z wprowadzonymi zmianami) za pomocą przycisku "nowy temat",
4. Kliknąć przycisk "Podgląd" w celu sprawdzenia czy cała treść posta się zgadza. Po sprawdzeniu treści ogłoszenia kliknąć przycisk "Wyślij".

Zmieniając w ten sposób ogłoszenie macie pewność, że podświetli się jako nowy post co pozwoli innym użytkownikom na zaobserwowanie wprowadzonych zmian.

W razie problemów autor ogłoszenia powinien skontaktować się z administratorem.

Po zakończonej transakcji należy zgłosić administratorowi informację, że ogłoszenie jest już nieaktualne - przed tytułem zostanie wstawiony symbol "[N]" - ogłoszenie jest nieaktualne.

Ogłoszenia muszą być związane z tematyką forum i portalu landkiting.pl. Ogłoszenia typu: "sprzedam pralkę, pralka nadaje się do prania ciuchów do uprawiania landkitingu" będą usuwane.
Awatar użytkownika
Regis
Administrator
Posty: 4910
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 21:26
kite: Rapace
buggy: kajtkowy handmade
Tel.: 504712163
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

[N] Sprzedam zestaw 8 i 12 m.kw Rapace Condor

Postautor: Regis » piątek, 1 kwietnia 2016, 10:17

SPRZEDANE

Hej! Sprzedam zestaw dwóch latawców Rapace Condor 8 i 12 m.kw. Zestaw idealnie pokrywa większość zakresu wiatrowego w Polsce. Latawce są kompletne. W zestawie dwa plecaki, dwa bary, dwa latawce :) Condor to jeden z najlepszych moim zdaniem latawców otwartokomorowych jakie kiedykolwiek pojawiły się na świecie :) Szybkie, zwrotne, świetna moc, winda i noszenie. 12-stka jest dla mnie idealnym rozwiązaniem na wiatr od 4 do 8 m/s. Przy 4 m/s spokojnie można już jeździć, przy 8 m/s mamy mega fajne loty. 8-mka to genialna słabowiatrówka. Na tym kajcie można cisnąć od 7 m/s do 13 m/s.

Idealnie sprawdzają się do jazdy na buggy, nartach, snowboardzie czy mountainboardzie. Ja używałem praktycznie do wszystkiego po trochu :)

Jestem pierwszym właścicielem skrzydełek. Wszystko jest w stanie dobrym + Bez napraw, bez szyć, bez dziurek itp itd. Latawce są troszkę brudnawe, bary czyste. Generalnie sprzęt bardzo zadbany, w pełni sprawny, gotowy do odpalenia i latania.

Sprzedaje, gdyż całkowicie przerzucam się na latawce pompowane.

Cena za komplet 3500 zł
kontakt: marcin.kalecki@gmail.com
http://www.artofsound.pl - Dj na Imprezę

Wróć do „Sprzedam”