Rapace Condor 10m RTF + MBS PRO90 + Ozone SB

Tutaj sprzedajemy nasze szmatki
Regulamin forum
W dziale giełda jest miejsce tylko na ogłoszenia prywatne. Ogłoszenia, sklepów czy szkółek będą usuwane.

Treść ogłoszenia musi zawierać cenę w przeciwnym wypadku ogłoszenie będzie usuwane przez moderatora bez ostrzeżenia (nie dot. ogłoszeń z działów "Kupię", "Zamienię" oraz "Oddam").

Zapytania ofertowe do ogłoszeniodawców proszę kierować za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

W celu zmiany treść, uaktualnienia swojego posta należy:
1. Skopiować treść ogłoszenia które chcemy zmienić, zapisać je w dowolnym edytorze tekstowym na komputerze (może być "Notatnik"),
2. Usunąć ogłoszenie które chcemy zmienić za pomocą przycisku "usuń ten post",
3. Wstawić nowe ogłoszenie (tak naprawdę stare z wprowadzonymi zmianami) za pomocą przycisku "nowy temat",
4. Kliknąć przycisk "Podgląd" w celu sprawdzenia czy cała treść posta się zgadza. Po sprawdzeniu treści ogłoszenia kliknąć przycisk "Wyślij".

Zmieniając w ten sposób ogłoszenie macie pewność, że podświetli się jako nowy post co pozwoli innym użytkownikom na zaobserwowanie wprowadzonych zmian.

W razie problemów autor ogłoszenia powinien skontaktować się z administratorem.

Po zakończonej transakcji należy zgłosić administratorowi informację, że ogłoszenie jest już nieaktualne - przed tytułem zostanie wstawiony symbol "[N]" - ogłoszenie jest nieaktualne.

Ogłoszenia muszą być związane z tematyką forum i portalu landkiting.pl. Ogłoszenia typu: "sprzedam pralkę, pralka nadaje się do prania ciuchów do uprawiania landkitingu" będą usuwane.
qbasuperfly
Tel.: 000 000 000

Rapace Condor 10m RTF + MBS PRO90 + Ozone SB

Postautor: qbasuperfly » czwartek, 8 października 2015, 23:48

Witam,

Do sprzedania sprzęt jak w tytule. Całość została zakupiona u kolegi Mariusza (forumowy Enozo) z Landkiting.pl końcem sierpnia 2013.
Sprzęt jest w stanie idealnym!!! Używany był dokładnie 4 razy w sezonie letnim 2014!!! Niestety muszę sprzedać go ze względów zdrowotnych. Nie mogę latać, dlatego leży i zbiera kurz... a szkoda by się marnował :)

Latawiec: Rapace Condor 10m RTF - latawiec, bar jak i cały osprzęt w stanie idealnym!
Deska: MBS PRO 90 model 2011, wiązania MBS F4, Trucki MBS Matrix Pro czarne z pomarańczowymi "jajkami", opony MBS T1
Trapez: Ozone SB wersja z stalowym hakiem zamiast materiałowego oczka

No i najważniejsze na koniec kwota jaka mnie interesuje.
Latawiec: 3900
Deska: 1700
Trapez: 400

Wolałbym aby całość poszła jako zestaw, ale zawsze mogę rozważyć sprzedaż pojedyńczych rzeczy ;)

Zdjęcia mogę przesłać mailowo.

Kontak:
k.srocki@gmail.com
+3457757340

Pozdrawiam wszystkich :mtb:

Wróć do „Sprzedam”