[N] Trapez Mystic Dragon Shield rozm. L - używany

Tutaj sprzedajemy swoje akcesoria
Regulamin forum
W dziale giełda jest miejsce tylko na ogłoszenia prywatne. Ogłoszenia, sklepów czy szkółek będą usuwane.

Treść ogłoszenia musi zawierać cenę w przeciwnym wypadku ogłoszenie będzie usuwane przez moderatora bez ostrzeżenia (nie dot. ogłoszeń z działów "Kupię", "Zamienię" oraz "Oddam").

Zapytania ofertowe do ogłoszeniodawców proszę kierować za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

W celu zmiany treść, uaktualnienia swojego posta należy:
1. Skopiować treść ogłoszenia które chcemy zmienić, zapisać je w dowolnym edytorze tekstowym na komputerze (może być "Notatnik"),
2. Usunąć ogłoszenie które chcemy zmienić za pomocą przycisku "usuń ten post",
3. Wstawić nowe ogłoszenie (tak naprawdę stare z wprowadzonymi zmianami) za pomocą przycisku "nowy temat",
4. Kliknąć przycisk "Podgląd" w celu sprawdzenia czy cała treść posta się zgadza. Po sprawdzeniu treści ogłoszenia kliknąć przycisk "Wyślij".

Zmieniając w ten sposób ogłoszenie macie pewność, że podświetli się jako nowy post co pozwoli innym użytkownikom na zaobserwowanie wprowadzonych zmian.

W razie problemów autor ogłoszenia powinien skontaktować się z administratorem.

Po zakończonej transakcji należy zgłosić administratorowi informację, że ogłoszenie jest już nieaktualne - przed tytułem zostanie wstawiony symbol "[N]" - ogłoszenie jest nieaktualne.

Ogłoszenia muszą być związane z tematyką forum i portalu landkiting.pl. Ogłoszenia typu: "sprzedam pralkę, pralka nadaje się do prania ciuchów do uprawiania landkitingu" będą usuwane.
michu_wrc
Pierwsze loty
Tel.: 000 000 000

[N] Trapez Mystic Dragon Shield rozm. L - używany

Postautor: michu_wrc » piątek, 8 kwietnia 2011, 01:15

Cześć,
sprzedam trapez Mystic Dragon Shield o rozmiarze L. Identyczny jak na stronie: http://www.live2kite.com/mystic-dragon- ... p-356.html czy http://www.optionkite.com/menu/product_ ... 5d71d79ad9

W weekend pstryknąłem parę fotek, proszę wybaczyć, że plener nie jest za ciekawy :)

Fotka nr 1
Fotka nr 2
Fotka nr 3

Stan: 5,5 / 6. Bardzo wygodny trapez i chyba cenowo też atrakcyjny, patrząc na obecne ceny Mystic'ów...

Do obejrzenia we Wrocławiu lub Wałbrzychu po uprzednim skontaktowaniu się. Kontakt: PW, gg: 1719949 lub GSM: 602 800 804 :) Nie miałem za wiele czasu na orientacje co do aktualnej wartości trapezu, więc na dzień dobry zawołam za niego 250 zł. W przypadku braku zainteresowania będziemy sukcesywnie zbijać cenę, ale bez przesady :)

pozdrawiam,
Michał

NIEAKTUALNE
Ostatnio zmieniony sobota, 23 kwietnia 2011, 10:56 przez michu_wrc, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sprzedam”