WIATROMIERZ VAAVUD do smartphon'a

Tutaj sprzedajemy swoje akcesoria
Regulamin forum
W dziale giełda jest miejsce tylko na ogłoszenia prywatne. Ogłoszenia, sklepów czy szkółek będą usuwane.

Treść ogłoszenia musi zawierać cenę w przeciwnym wypadku ogłoszenie będzie usuwane przez moderatora bez ostrzeżenia (nie dot. ogłoszeń z działów "Kupię", "Zamienię" oraz "Oddam").

Zapytania ofertowe do ogłoszeniodawców proszę kierować za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

W celu zmiany treść, uaktualnienia swojego posta należy:
1. Skopiować treść ogłoszenia które chcemy zmienić, zapisać je w dowolnym edytorze tekstowym na komputerze (może być "Notatnik"),
2. Usunąć ogłoszenie które chcemy zmienić za pomocą przycisku "usuń ten post",
3. Wstawić nowe ogłoszenie (tak naprawdę stare z wprowadzonymi zmianami) za pomocą przycisku "nowy temat",
4. Kliknąć przycisk "Podgląd" w celu sprawdzenia czy cała treść posta się zgadza. Po sprawdzeniu treści ogłoszenia kliknąć przycisk "Wyślij".

Zmieniając w ten sposób ogłoszenie macie pewność, że podświetli się jako nowy post co pozwoli innym użytkownikom na zaobserwowanie wprowadzonych zmian.

W razie problemów autor ogłoszenia powinien skontaktować się z administratorem.

Po zakończonej transakcji należy zgłosić administratorowi informację, że ogłoszenie jest już nieaktualne - przed tytułem zostanie wstawiony symbol "[N]" - ogłoszenie jest nieaktualne.

Ogłoszenia muszą być związane z tematyką forum i portalu landkiting.pl. Ogłoszenia typu: "sprzedam pralkę, pralka nadaje się do prania ciuchów do uprawiania landkitingu" będą usuwane.
Awatar użytkownika
Enozo
Ekspert Landkiting.pl
Posty: 5191
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 00:00
Tel.: 504010296
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

WIATROMIERZ VAAVUD do smartphon'a

Postautor: Enozo » wtorek, 6 stycznia 2015, 23:46

http://allegro.pl/show_item.php?item=4969136209

Obrazek

Vaavud zainspirowany profesjonalnymi anemometrami miseczkowymi. W odróżnienie od innych dostępnych na rynku anemometrów składa się z dwóch miseczek. Tak zaprojektowany Vavvud to pewność precyzyjnych odczytów oraz to że możesz go trzymać nawet w kieszeni spodni czy w kamizelce asekuracyjnej.

Wykonanie z jednego kawałka wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wyposażenie w niskooporowe łożyska teflonowe sprawia że Vaavud jest bardzo trwały. W przypadku zabrudzenia np.: piaskiem, wystarczy go opłukać w wodzie.

Vavvud dokonuje pomiarów wiatru w zakresie od 2-25 m/s z dokładnością +/- 4% lub 0,2 m/s. Wiatromierz został przetestowany i skalibrowany w profesjonalnym tunelu aerodynamicznym Politechniki Duńskiej.

Ze względu na miseczkową konstrukcję wiatromierza Vaavud kierunek wiatru nie ma wpływu na jakość odczytów. Problem taki powstaje w przypadku anomometrów opartych na śmigle, które musisz ustawić dokładnie pod wiatr aby uzyskać prawidłowy wynik.

Vavvud można używać wraz z najpopularniejszą aplikacją pogodową Weenedy.

Pełna lista kompatibylnych telefonów dostępa jest tu: https://vaavud.zendesk.com/entries/2512 ... evice-List

Producent pracuje nad sprawdzeniem modeli innych producentów. Darmową aplikację Vavvud można pobrać z App Store lub Google Play. Aplikacja Vaavud daje jasny obraz średniej, chwilowej i maksymalne prędkości wiatru.

Dodatkowo jako pierwszy na świecie ręczny wiatromierz pokazuje wykres wiatru na osi czasu. Aplikacja daje także możliwość przewijania oraz zoomu. Każdy wynik możesz umieścić na mapie. Jednostki miary zmieniasz klikając w ekran.

Dostępne jednostki:
- m/s
- km/h
- mp/h
- kts
- Bft
http://sklep.landkiting.pl - odwiedź sklep profesjonalistów

Wróć do „Sprzedam”