Okolice Przemyśla-Torki/Medyka-land/snow

Miejscówki do landkitingu i snowkitingu
Awatar użytkownika
dazer17
Kiter
kite: HQ Montana VI 9.5m
Kontaktowanie:

Okolice Przemyśla-Torki/Medyka-land/snow

Postautor: dazer17 » niedziela, 20 marca 2011, 20:46

Tato mi opowiedział o starych pastwiskach,które teraz są nie używane,pojechaliśmy tam i okazało się,że to są ogromne,równe łąki(Byłem zaskoczony,żę 15 km od mojego domu jest taka fajna miejscówka-mój tato oczywiście o niej wiedział,ale mi specjalnie nie mówił xD)A TO GADZINA Xd.Ale to nie wszystko.Spot ten jest w kotlinie i jest tam zawsze wietrznie,3 km dalej są wiatraki.

Namiary do GPS'a:
49.847483,22.932193

Jedziemy w kietunku granicy PL/UA,skręcamy na Medyke i jedziemy cały czas prosto do miejscowości Torki.Spot jest ok 300m za Torkami(jedziemy cały czas prosto).

Obrazek

Miejsce do jazdy to te pięć zielonych pól na środku.

Obrazek

To zdjęcie pokazuje 1/4 części całego obszaru.Te pola są ogrodzone,jednak co 100-200m są puste bramki,przez które można spokojnie przejechać.

Aż sam jestem zazdrosny,że mam taki spot koło nosa xD

Trochę mniejszy spot,ale identyko ta sama nawierzchnia(pastwisko) jest 5 km bliżej w Wyszatycach.Niczym się nieróżni tylko wielkością.

A najlepsze jest to że na tych pastwiskach praktycznie nigdy się nie pasą krowy-może 1 albo 2 ale to rzadkość.Ludzie mają mniejsze łąki bliżej i nie chcą gonić z krową 0.5 km dalej.Ok 20 lat temu na tych pastwiskach było tysiące krów-to były potężne gospodarstwa.Ludzie przestali hodować je na taką skalę.Teraz na jedną wioskę jest 15
krów max.
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 marca 2011, 20:55 przez dazer17, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mahny
Początkujący kiter
kite: EOLO RADSAILS PRO II 6m2
Tel.: 530 804 799

Re: Okolice Przemyśla-Torki/Medyka-land/snow

Postautor: mahny » wtorek, 17 marca 2015, 23:51

nie wiedzialem o tym

Wróć do „Land/Snow”