Zanim podejmiesz decyzję o nauce kite w funkite

Ogólne rozważania o kitesurfingowych sprawach. Pytania o sprzęt, pływanie i takie tam.
kon
Tel.: 000 000 000

Zanim podejmiesz decyzję o nauce kite w funkite

Postautor: kon » piątek, 5 września 2014, 18:47

Tak, leniwych aczkolwiek, bardzo sympatycznych instruktorów dawno nie spotkałem, abstrahując od szkolonej dziedziny. Skracają zajęcia (może wypowiedzą się inni czy dostali 24h zajęć?), nie wykazują inwencji, pomagają kursanci bardziej "obcykani" w opanowaniu poszczególnych ćwiczeń, instruktor w tym czasie zażywa promieni słonecznych. Często przychodząc rano na zajęcia wszyscy spali, my rozkładaliśmy sprzęt a oni w tym samym czasie szybko jedli śniadanie. Sugestie, że może byśmy czymś się zajęli co nas interesuje kończyły się wykrętami. Andrzejek traktował nas jak powietrze, nigdy nie podszedł i nie zapytał jak leci, czy jesteśmy zadowoleni ect.
Pianki porwane, latawce przewiane wiatrem. Wrażenie niekorzystne... Oczywiście to nasza opinia bo pojechaliśmy grupą....
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 września 2014, 19:32 przez Landkiting.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wątek przeniesniony z działu kitelandboarding.

instruktor

Re: Zanim podejmiesz decyzję o nauce kite w funkite

Postautor: instruktor » sobota, 4 czerwca 2016, 15:59

Cześć, jestem Instruktorem w funkie.pl już parę lat. Mój znajomy powiedział mi o tym poście i polecił ustosunkowanie się do niego.
Trochę dziwi mnie fakt że ten post to jedyny post tego użytkownika na tym forum ( konto utworzone by oczernić specjalnie szkołę? Konkurencja? )

Postawił piwek : 0
Zgarnął piwek : 0

Jeżeli natomiast jest to prawdziwa opinia klienta to bardzo mi przykro w imieniu funkie że doszło do takiej sytuacji.
W tym miejscu oprócz przeprosin trzeba też coś sprostować. Jeżeli było coś nie tak podczas trwania turnusu to trzeba było na bieżąco problem zgłaszać recepcji i na pewno dało by się problem rozwiązać.
„Leniwi, nie wykazują inwencji, skracają zajęcia, pomagają inni kursanci”
Dobrze że chociaż „sympatyczni” :-)
Mamy w sezonie sporo instruktorów ( sprawdzenie ich wszystkich pracy przez klienta było by bardzo trudne )
„Często przychodząc rano na zajęcia wszyscy spali, my rozkładaliśmy sprzęt a oni w tym samym czasie szybko jedli śniadanie”
U nas czas rozkładania sprzętu nie wlicza się do czasu zajęć, dzięki temu po pierwszych lekcjach kursanci sami pompują i podpinają sprzęt a instruktor tylko sprawdza i kontroluje jak to zostało zrobione po czym rozpoczyna zajęcia. Jest to jasno opisane w ofercie i przypominane na otwierającym zebraniu obozowym. Wątpię by było w praktyce mogło to być inaczej bo od razu klient zgłosił by zażalenie.

Nie rzadko zdarza się, o ile kursanci wyrażą taką chęć, że instruktor wstaje na 6 rano lub prowadzi zajęcia od południa do 21 jeżeli prognoza mówi że wiatr się kończy.

Wybierając ofertę szkoleniową trzeba się dobrze zastanowić i najlepiej z nami skonsultować telefonicznie.
Kupując tygodniowe szkolenie 24h w cenie niższej niż 8 godzin lekcji indywidualnych trzeba zdawać sobie sprawę z tego że
1. Ma on formę obozu i zajęcia są o wyznaczonych godzinach których nie można przekładać na inne dni (jak wieje jest kite jak nie wieje są zajęcia fakultatywne opisane na naszej stronie).
2. Nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne.
3. Ryzyko małej ilości dni wiatrowych jest po stronie klienta.
4. Za niską cenę dostaje się naprawdę kupę wiedzy i czasu spędzonego z instruktorem w fajniej wyluzowanej atmosferze (oczywiście nie każdemu może to taki klimat odpowiadać)
Ponadto we wszystkich szkołach uczciwa informacja jest taka sama:
Piankę najlepiej mieć swoją bo ubiera się ją na gołe ciało. My Dajemy piankę w cenie ale jest to podstawowy model więc dopasowanie może nie być idealne. Jeżeli ktoś uparcie ubiera za małą to faktycznie może ją podrzeć. Pianki jak i inny sprzęt dokupujemy i wymieniamy na bieżąco co widać na aktualnych zdjęciach z naszych obozów i kursów.
Podsumowując:
- O ile post jest autentyczny to przepraszamy i zapraszamy do kontaktu w celu rozmowy i ewentualnej rekompensaty w postaci godzin na wodze etc.
- Jesteśmy szkołą stawiającą na bezpieczeństwo, profesjonalizm, klimat zgodny z naturą i rdzennym cechom kultury surfingowej. Instruktorzy starają się być bliscy kursantom i traktować ich jak przyjaciół. To nie typowe podejście które nie wszystkim może się podobać. W naszej i naszych wielu klientów opinii kursant na tym zyskuje a nie traci.

Wróć do „Kitesurfing”