Które koła polecicie do buggy mam fajną ofertę

Awatar użytkownika
JaFuzz
Kiter
Tel.: 000 000 000
Kontaktowanie:

Re: Które koła polecicie do buggy mam fajną ofertę

Postautor: JaFuzz » poniedziałek, 27 listopada 2006, 10:03

Jeżuś Regis... ja naprawdę z fizyki orłem nie jestem...;) ale dzięki, teraz rozumiem trochę więcej... a podczas budowania czegokolwiek, wózka bądź motocykla, wyznaję zasadę zasłyszaną wiele lat temu od pewnego dziadka, który naprawiał motocykle... jak coś dobrze wygląda to masz dużą szansę że będzie dobrze jeździć... i tyle... wózek na taczkach mi się po prostu nie podoba... już napisałem list do Dzieda Maroza coby mi pod chojkę przyniósł dwie nowe oponki na tył w normalnym wymiarze... 21x11-8 więc jak ktoś chce na swoje felgi taczkowe założyć moje Kendy Scorpion to polecam; info na priv... ;)

Awatar użytkownika
Enozo
Ekspert Landkiting.pl
Tel.: 504010296
Kontaktowanie:

Postautor: Enozo » środa, 29 listopada 2006, 00:54

ha...mam fajniutką stronkę z kołami zarówno do BUGGY jak i do MTB...nie zagłebiałem się w treść...nie wiem jak z wysyłką ale kółka są ok...JaFuzz Twoje tez tam są :twisted:
tutaj
pozdros
http://sklep.landkiting.pl - odwiedź sklep profesjonalistów

Awatar użytkownika
JaFuzz
Kiter
Kontaktowanie:

Postautor: JaFuzz » środa, 29 listopada 2006, 01:54

enozo pisze:ha...mam fajniutką stronkę z kołami zarówno do BUGGY jak i do MTB...nie zagłebiałem się w treść...nie wiem jak z wysyłką ale kółka są ok...JaFuzz Twoje tez tam są :twisted:
tutaj
pozdros

Stronkę znam... tam właśnie znalazłem info o Kendach jako potencjalnych dostawcach opon do mojego buggy... tylko ta cena... :lol: :roll: jak ktoś by chciał to mogę taniej załatwić ;)

slodki_zuczek
Początkujący kiter
Kontaktowanie:

Postautor: slodki_zuczek » wtorek, 22 listopada 2011, 22:42

Witam,
Jestem zdecydowany zrobić przez zimę buggy.
Przeglądałem już wszystkie tematy dotyczące budowy i stoję teraz przed wyborem kół.
Nie mam kupionych innych materiałów. biorę pod uwagę dwa rozwiązania. Znane chyba wszystkim kółka taczkowe oraz koła od pocket bike. Duże taczkowe mają średnicę około 15" czyli w przybliżeniu 40 cm. Koła od małego motorka mają zaledwie 6,5", myślę ze z oponą da to średnicę około 23-25 cm. Obawiam się że motorowe będą za niskie i będzie konieczna inna konstrukcja ramy aby wyżej umieścić siedzisko. Może ktoś podpowie, doradzi przy wyborze kół... będę wdzięczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Qba
Kiter
kite: HQ Montana VI 12.5, Beamer V 5
decha: GNU GT
buggy: SkyLYNX
Kontaktowanie:

Postautor: Qba » wtorek, 22 listopada 2011, 23:51

Co do kół to luknij tutaj
http://landkiting.pl/forum/viewtopic.php?t=4833&highlight=zonda

i tutaj

http://landkiting.pl/forum/viewtopic.php?t=2979&postdays=0&postorder=asc&start=45

Zwróć uwagę na koła ZONDA do ATV na felgę 8" - swojego czasu były na allegro, coś teraz ich nie widać. Może znajdziesz gdzieś w sprzedaży.

ZONDA
Obrazek

Pytaj też o koła youlo -on montował koła od skutera. (felga z oponą coś koło 50pln)

Wróć do „Buggy”